Во избежание всплывающих рекламных баннеров, рекомендуем установить на браузер plugin: Adblock Plus или uBlock Origin
                            
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Killing Floor » BAN » explain ban reason (2014.07.08)
explain ban reason
EyesДата: Вторник, 08/07/14, 22:03:20 | Сообщение # 1
Группа: Проверенный
Сообщений: 14
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Dronis, i dont understand my ban reason? biggrin
becouse i 'say' to someone - fuck you -?
Aaam then you can give me perlament ban :))) becouse if someone stole something or kill some teammate for no reason i will say it again :)))
I think you understand it, but if you not understad, theeen you lost few players, and i see, you dont have much left of them, like at old times, when server was full. wink

Добавлено (08/07/14, 20:03:20)
---------------------------------------------
if i say it, ok give me ban, but i want know when smile i dont remmember becouse i will say 'just i have bad memory'

 
LorencoДата: Вторник, 08/07/14, 22:06:23 | Сообщение # 2
Группа: Проверенный
Сообщений: 129
Награды: 14
Репутация: 31
Статус: Offline
Nu pirmkār, ja lamājies tad rēķinies ar sekām. Jā ir mazāk spelētāju, ir ari mazāk neadekvātu spelētāju ari. Labāk l,ai ir maz un normāli speletāji, nekā daudz un katrs tik lamājas, vāc nost savējos un tādā garā.
Otrkārt, tagad vismaz padomāsi kā runāt. Vismaz kulturālāk runāsi, vai ari centīsies paturēt pie sevis.
Treškārt, tagad vasara, visi strādā, vai vnk atpūšas.

Bans uz 2 dienām, atceries cikos dabūji banu un tad ap tādu pašu laiku , pēc 2 dienām varēsi spēlēt
Un pirmais kur jāskatās ir sadaļa Ban, жалобы ... , tur jābūt rakstītam.


Сообщение отредактировал Lorenco - Вторник, 08/07/14, 22:10:03
 
EyesДата: Вторник, 08/07/14, 22:13:10 | Сообщение # 3
Группа: Проверенный
Сообщений: 14
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Kādam sekām? ar banu?? butu normali admini tad es ari nelamatos. sanak viskadi iesaceji un tur sak nez ko darit. pasaki normali vini nesaprot, ja pasaka kartigi tad aizveras.
saki padomasi? piedod jusu servers nav vienigais un ari nav labākais :)) bans uz divam dienam? ko es izdariju adminu pasutiju? zin man shitas kaut kads 9 bans? nekad normali cilveki pirmo ban neliek uz 2 dienam. sakuma ir kick tad ban uz dienu un tad perlamet.
Jēgu jūsu serveri apmeklēt turpmāk es nesaskatu.
Jauku dienu.
 
LorencoДата: Вторник, 08/07/14, 22:58:59 | Сообщение # 4
Группа: Проверенный
Сообщений: 129
Награды: 14
Репутация: 31
Статус: Offline
Visu gaišu.
 
Форум » Killing Floor » BAN » explain ban reason (2014.07.08)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: